Blog

Türk Bayrağı Fiyatları

Türk Bayrağı, ülkemizi temsil eden önemli değerimizi simgelemektedir. Türk Bayrakları, birçok özel günde kullanılmaktadır. Bayraktaki kırmızı kan kırmızısı olup şehitlerimizin kanını temsil etmektedir. Gece yarısı kanların üzerine yansıyan hilâl ile birlikte bir yıldızla beraber Türk bayrağının görüntüsü oluşur.

Türk Bayrağı Fiyatları ve Ölçüleri

Türk Bayrakları, kullanım amacı olarak birçok yerde kullanılabilir. Bunlar direkler, binalar, meydanlar vb… Her Bayrağın kulanım amacına göre ölçüleri vardır. İhtiyacınız olan bayrakların ölçüsünü bulabilmeniz için bizlere WhatsApp hattımızdan yazarak destek alabilirsiniz.

Büyük Boy Türk Bayrakları

Büyük boy Türk Bayrakları meydanlarda sıklıkla kullanılarak sergilenmektedir. Her sene kutlanan belli başlı özel günlerde Meydan Tipi Türk Bayrakları farklı birçok ölçüde üretilebilir. Ayrıca, direk bayrağı olarakta adlandırılan Gönder Bayrağı ürünlerini direklerde asılı olarak görmeniz mümkün.

Türk Bayrağı İmalatı , Toptan Türk Bayrağı , Sopalı Türk Bayrağı , İstanbul Bayrakçı gibi birçok aramalarınız için bizlere ulaşabilirsiniz.